1

Tema: Kako glupi Srbi Amerima pune baze podataka , dok smo na godišn. odmoru

Juće sam otvorio dinarski račun U Poštanskoj štedionici.( 100 posto Srpska banka) Imam Samo Srpsko državljanstvo  i poštujem u celosti zakone Srbije  Naravno najpre sam morao da popunim upitnik pod punom materijalnom i krivičnoj odgovornosti. a tamo
i br mog USA socijalnog osiguranja i koga sam sve ovlastio da raspolaže mojim novcem u USA bankama pa i njihove adrese.NE pentrira li ovaj upitnik u moju privatnost. Pa sve te podatke može da dobije od USA banaka a ne da ih se ja prisečam i trošim svoje vreme  da bih im to free servirao na tanjir..
Od mene ( i Vas) očekuju da najavim svaku transakciju  u koju nameravam da izvršim u inostranstvu i navedem tačno zemlju. Ukoliko kupim neku knjigu  na netu , šta onda , a nisam i to uneo u upitnik.. ili se predomislim i u roku od 15 dana i ne obavestim svoju banku  , šta onda. Ja imam tu obavezu. jer sam potpisao  ugovor čiju kopiju vam ne daju.Pričaju bankari svašta , kao da nisu videli taj upitnik.a tek oni krupniji ,Čista baljezga.Ali bez njega Srpska Banka neče da mi otvori dinarski račun. meni Srbinu. Barem po Srpskim zakonima.
Kriju se ko ::::: . Niko neće da saopšti  odakle riba smrdi. Sramota . Šta če amerima moj br lične karte , kada sam to već predao , kao kopiju svojoj matičnoj banci. Ne oni hoće da im ja to dragovoljno predam , da imaju i moj potpis kao znak dobre volje i lepog osmeha. I još da im ga ažuriram kad istekne važnost jer sam i to potpisao.

2

Re: Kako glupi Srbi Amerima pune baze podataka , dok smo na godišn. odmoru

A za kraj malo humora

Beograd
Uveće , nakon prvog izlaska dečko predloži devojčici da svrate kod njega na Star bax kafu.
Ona kaže ne pijem kafu , ovako kasno.
On onda predloži još jedno pivo  Miller .
Ona kaže Mama mi je rekla 2 piva max.
Može li cheese cake  , opet će  on
Ne, ne  to goji replicira ona.
A da vidiš moj vodeni krevet , što mi ujna donela iz Amerike.
Dosadi njoj, pa mu obrusi  Očeš ti mene da  .....  ili ispituješ da li sam poreski obaveznik USA.

3

Re: Kako glupi Srbi Amerima pune baze podataka , dok smo na godišn. odmoru

na  kraju sam ih  tužio
Toliko distanciranje banke Poštanske Štedionice i  NBS od problema koje  su  nametnuli klijentu je za neverovati
pogledajte članak  u  Politici

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/ … ka.sr.html

i  njihov  Upitnik sa iznuđenom izjavom klijenta  http://www.posted.co.rs/izvestavanje/Fa … ATCA-1.pdf