26

Re: Od marta niže rate (?!)

Alpha je kralj hahaha. Zove me telefonom uposljenik banke i obaveštava da mi je smanjena rata, da od sada vraćam po kupovnom kursu i da su mi vratili neku razliku na računu. Odem tamo i mrtav hladan me isti taj upošljenik obaveštava da sada nema nikakva razlika i da mi je rata ista. Samo vraćam po kupovnom kursu. Ludilo mozga.
Interesuje me da li je banka u obavezi da nadoknadi razliku iz perioda zaključenog ugovora do danas. Ugovor o stambenom kreditu je zaključen maja 2011. po kupovnom kursu a vraćao sam po prodajnom.

27

Meni su danas, u ekspozituri Alphe, rekli da rade nove planove otplate i da vracaju novac samo za kamate, i da to racunaju kao prevremenu otplatu, odnosno umanjuju glavnicu, a da za kursne razlike nema retroaktivnog povracaja. Necu da mi umanje glavnicu i hocu moje pare sto su mi ukrali na razlici u kursu. Nema mi druge nego da ih tuzim, s njima se drugacije ne moze.

28

I slazem se s tobom Gile....Alpha je kralj hahaha

29

01.04. sam napisala da mi nisu skinuli glavnicu, iz ne znam kog razloga. 08.04. su mi skinuli TU ISTU GLAVNICU ali sa ZATEZNOM kamatom. Zamislite bre, a pare za ratu non stop stajale na racunu... Uzas zvani Alpha banka!!!!